Робота Держпродспоживслужби зі зверненнями громадян

02.07.2016 16:55

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області за зверненням громадянина Х стосовно незадовільних умов проживання пов'язаних із забрудненням атмосферного повітря від діяльності магазину "Фараон" була проведена позапланова перевірка зазначеного суб'єкта господарювання.

За результатами перевірки до Київського окружного адміністративного суду було направлено позовну заяву щодо застосування заходів реагування, а саме: тимчасово заборонити використання котла для опалення у зв'язку з невідповідністю  вимогам санітарних норм у магазині "Фараон", розташованому за адресою:  вул. Леваневського, 32б, м. Біла Церква, Київська область, до отримання позитивного висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на діючий об'єкт; організації санітарно-захисної зони та здійснення плану заходів передбачених у санітарно-захисної зоні.

За результатами розгляду справи Постановою Київського окружного адміністративного суду від 25.05.2016  № 810/1107/16 задоволено позов Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, а саме: тимчасово заборонено використання котла марки КОВСГДДВ 2015 року виготовлення, що розташований в приміщені магазину «Фараон» за адресою: вул. Леваневського, 32б, м. Біла Церква, Київська область, який належить фізичній особі-підприємцю,  до отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на діючий об'єкт, організації санітарно-захисної зони та здійснення плану заходів, передбачених у санітарно-захисній зоні.

Із постановою Київського окружного адміністративного суду можна ознайомитися у єдиному державному реєстрі судових рішень http://reyestr.court.gov.ua/Review/58154434