Спалах ротавірусної інфекції серед дітей у м. Ніжин Чернігівської області

26.07.2016 12:41

За оперативними даними Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, станом на 26.07.2016 серед дітей дошкільного навчального закладу №7 «Дзвіночок» м. Ніжин зареєстровано спалах ротавірусної інфекції. 
До інфекційного відділення Ніжинської центральної міської лікарні з попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт» госпіталізовано п’ятеро дітей, при лабораторному обстеженні у чотирьох із них виявлено ротавірус. 

З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації працівниками Держпродспоживслужби проведено санітарно-епідеміологічне обстеження в осередку захворювання. Для лабораторних досліджень відібрано проби харчової продукції, питної води, змиви з об’єктів довкілля та обстежено контактних осіб, дослідження тривають.

26.07.2016 за участю працівників Держпродспоживслужби проведено засідання комісії міської державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з приводу вжиття заходів щодо недопущення подальшого розповсюдження ротавірусної інфекції.

Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби.