Контакти осіб з питань реєстрації сільгосптехніки

Перелік працівників, які виконують функції в системі інженерно-технічного забезпечення АПК

№ з/п

Назва області

П.І.Б. (повністю)

Контакт               (Головне управління  Держпродспоживслужби в області)

Зона обслуговування

1

апарат

Лемах Михайло Степанович

044-528-84-74

 

2

апарат

Скиба Володимир Михайлович

044-528-55-74

 

 

 

 

 

 

3

Вінницька

Бартко Василь Володимирович

0432-35-53-46

Вінницька область

 

 

Ровишин Ігор Володимирович

0432-35-53-46

Вінницька область

 

 

 

 

 

4

Волинська

Стульський Святослав Святослаівович

0332-24-63-67

Волинська область

 

 

Давидюк Олександр Федорович

0332-24-63-67

Волинська область

 

 

 

 

 

5

Дніпропетровська

Баранник Віталій Іванович

056-770-83-22

Дніпропетровська область

 

 

Канцедал Євген Іванович

056-770-83-22, 068-565-46-39

Дніпропетровська область

 

 

Мальцев Євгеній Борисович

056-770-83-22, 068-565-46-39

Дніпропетровська область

 

 

Святченко Алла Вікторівна

056-770-83-22, 068-565-46-39

Дніпропетровська область

 

 

Карманенко Андрій Михайлович

056-770-83-22, 068-565-46-39

Дніпропетровська область

 

 

Корж Сергій Володимирович

056-770-83-22, 068-565-46-39

Райони: Софіївський, Криворізький, Широківський, Пятихатський, Верхньодніпровський

 

 

 

 

 

6

Житомирська

Козяр Людмила Володимирівна

0412-34-24-31

Житомирська область

 

 

 

 

 

7

Закарпатська

Кобаль Іван Іванович

0312-22-65-75, 0312- 67-33-19,               0312- 67-24-03

Закарпатська область

 

 

 

 

 

8

Запорізька

Троценко Олександр Олексійович

0612-24-64-63, 0612- 39-07-21

Запорізька область

 

 

Кіяшко Олександр Петрович

0612-24-64-63, 0612- 39-07-21

Запорізька область

 

 

 

 

 

9

Івано-Франківська

Перепічка Мар'яна Степанівна

0342-51-13-89

м.Калуш, райони: Галицький район, Рогатинський район, Долинський район, Рожнятівський район,   Калуський район.

 

 

Курищук Іван Андрійович

0342-51-13-89

м.Коломия, райони: Косівський,  Коломийський, Городенківський, Снятинський, Верховинський

 

 

Рибак Василь Йосафатович

0342-51-13-89

м.Івано-Франківськ, райони: Тисменицький, Надвірнянський, Тлумацький, Богородчанський

 

 

 

 

 

10

Київська

Сінько Сергій Васильович

044-486-54-86, 044- 406-09-37

Київська область

 

 

 

 

 

11

Кіровоградська

Єгоров Віктор Борисович

0522-24-63-36

Кіровоградська область

 

 

Бардиш Олександр Валерійович

0522-24-63-36

Кіровоградська область

 

 

 

 

 

12

Луганська

Ткаченко Валерій Миколайович

095-930-96-35

Луганська область

 

 

 

068-320-90-39

 

13

Львівська

Сало Андрій Андрійович

0322-52-69-29

Львівська область

 

 

 

 

 

14

Миколаївська

Христо Едуард Костянтинович

0512-24-00-23

Миколаївська область

 

 

Марцинкевич Олександр Сергійович

0512-24-00-23

Миколаївська область

 

 

 

 

 

15

Одеська

Скок Володимир Іванович

048-716-13-01

Одеська область

 

 

Вовченко Ігор Володимирович

048-716-13-01

Одеська область

 

 

Головко Ростислав Олегович

048-716-13-01

м.Одеса

 

 

 

 

 

16

Полтавська

Яценко Юрій Васильович

0532-60-66-47

Полтаська область

 

 

Сільничий Олександр Миколайович

0532-60-66-47

Полтаська область

 

 

Прокофієв Петро Васильович

0532-60-66-47

Райони: В.Багачанський, Миргородський, Шишацький, Семенівський, Глобинський, Хорольський, Решетилівський

17

 

Кушніренко Ігор Миколайович

0542-61-73-40

Сумська область

 

 

 

 

 

18

Тернопільська

Фалатович Сергій Іванович

0352-52-30-18

Тернопільська область

 

 

Смільницький Михайло Романович

0352-52-30-18

Тернопільська область

 

 

 

 

 

19

Харківська

Бібленко Сергій Борисович

057-702-08-34

Харківська область

 

 

Лимар Олександр Володимирович

057-702-08-34

Харківська область

 

 

Безрук Ігор Сергійович

985555078

Райони: Дергачівський, Вовчанський, Золочівський, Чугуївський, Печенізький

 

 

Михайліченко Вадим Миколайович

507530677

Райони: Барвінківський, Близнюківський, Лозівський, Балаклійський, Ізюмський

 

 

Набока Дмитро Олександрович

663040413

Райони: Валківський, Коломацький, Краснокутський, Богодухівський, Нововодолазький

 

 

Осадчий Олександр Анатолійович

506566013

Райони: Красноградський, Зачепилівський, Кегичівський, Сахновщинський, Первомайський

 

 

Кисіль Сергій Григорович

665820477

Райони: Великобурлуцький ,Дворічанській , Шевченківський, Куп’янський, Борівський

 

 

 

 

 

20

Херсонська

Левченко Павло Григорович 

0552--32-17-37

Херсонська область

 

 

 

 

 

21

Хмельницька

Кащук Василь Леонідович

0382-65-07-34

Хмельницька область

 

 

Мельник Віктор Михайлович

0382-65-07-34

Хмельницька область

 

 

 

 

 

22

Черкаська

Вдовиченко Ярослав Сергійович

0472-63-05-27

Черкаська область

 

 

 

 

 

23

Чернівецька

Пацалюк Валерій Михайлович

0372-55-83-77

м.Чернівці, райони: Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький, Кельменецький, Сокирянський, Хотинський

 

 

Грубий Дмитро Васильович

0372-55-83-77

Райони, Вижницький, Заставнівський, Кіцманський, Сторожинецький, Путильський

 

 

 

 

 

24

Чернігівська

Овдак Михайло Вікторович

04622-3-01-19

Чернігівська область

 

 

 

 

 

25

м.Київ

Петрик Валентина Дмитрівна

044-285-31-16

м.Київ

 

 

Пархоменко Наталія Вікторівна

 

м.Київ