Ліцензування

Інформація про прийняті рішення Держпродспоживслужбою щодо видачі ліцензії на провадження господарської діяльності з ветеринарної практики 2017 рік

Інформація про прийняті рішення Держпродспоживслужбою щодо видачі ліцензії  на провадження господарської діяльності з ветеринарної практики


Адреса:

вул. Б. Грінченка, 1, м. Київ, 01001, к. 432      

тел.: 044-278-44-47
Ел. адреса:
 licenzia@vet.gov.ua 

Графік роботи:

Понеділок-четвер: 9:00 - 18:00; 

П'ятниця: 9:00 - 16:45.

Обідня перерва: 13:00 -14:00

 


Інформація щодо видачі ліцензії, переоформлення та анулювання:

1. Суб’єкт господарювання подає до структурного підрозділу Держпродспложивлужби (432 кімната 4 поверх) документи для отримання ліцензії форми і перелік яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 р. № 896 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з ветеринарної практики».
2. Документи приймаються відповідальними  посадовими особами, в описі ставиться відмітка про їх прийом, проводиться запис у журналі реєстрації заяв.
3. Протягом 3 робочих днів проводиться розгляд прийнятих документів на наявність підстав залишення заяви без розгляду.
4. Протягом 10 робочих днів  проводиться розгляд прийнятих документів на наявність підстав відмови у розгляді .У разі  відсутності  підстав відмови  і залишення без розгляду органом ліцензування приймається рішення про видачу ліцензії. У разі наявності вказаних органом ліцензування приймається рішення щодо відмови чи залишення без розгляду заяви.
5. У разі подання заяви про анулювання органом ліцензування приймається рішення щодо анулювання ліцензії.
6. Переоформлення ліцензії провадиться при подачі заяви про переоформлення у зв’язку з успадкуванням права провадити вказаний вид господарської діяльності за умови  відповідності матеріально технічної бази Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з ветеринарної практики і представленні документів які підтверджують право на спадщину, таке рішення приймається протягом 1 місяця з дня надходження заяви

Ліцензія – це є запис у єдиному державному реєстрі та не є документом. Але за бажанням суб’єкт господарювання може отримати ліцензію на паперовому носії.

Термін дії ліцензії - необмежений.

Вартість ліцензії – разова плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення рішення про видачу ліцензії в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії (у 2017 становить з 1 січня 2017 року - 1600 гривень, з 1 травня - 1684 гривні, з 1 грудня - 1762 гривні).