Публічні громадські обговорення

23 серпня Держпродспоживслужба проведе громадські слухання

 

23 серпня 2017 року Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів за ініціативою ГО «Продовольча безпека України» проведе громадські слухання з питань:

-         планування заходів із державного нагляду (контролю), що здійснюється Держпродспоживслужбою у галузях: виробництва та реалізації продовольчих товарів, громадського харчування, фумігації (знезараження) об’єктів регулювання, дезінсекції, дезінфекції, дератизації;

-         консультативної підтримки ГО «Продовольча безпека України» з питань здійснення державного нагляду (контролю), у тому числі уповноважених представників зазначеного громадського об’єднання у заходах державного нагляду (контролю);

-         роз’яснення норм законодавства, що належать до компетенції Держпродспоживслужби.

Громадські консультації проводитимуться шляхом публічного громадського обговорення у формі конференції 23 серпня 2017 року об 11:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Попудренка, 50, Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва НАМН України (м. Чернігівська). Для участі у заході просимо реєструватися за електронною адресою svitlanabsg@ukr.net. Довідки за тел. 050-810-84-37.

Відповідальний за проведення консультацій із громадськістю від ГО ПБУ - директор ГО «Продовольча безпека України» Світлана Васюхно.

Відповідальною особою за проведення консультацій із громадськістю від Держпродспоживслужби визначено начальника Відділу взаємодії з громадськістю та ЗМІ Маріанну Вторушину, тел.: 044-279-47-61.

Пропозиції просимо надавати до 07 серпня 2017 року на електронну адресу: public@consumer.gov.ua у довільній формі.