Всі новини

Україна та представники Єврокомісії обговорили адаптацію вітчизняного законодавства до норм ЄС у частині вимог до санітарних та фітосанітарних заходів
16.11.2018 16:40

16 листопада відбулася чергова відеоконференція, у ході якої представники української сторони та Європейської Комісії обговорили ряд питань щодо гармонізації вітчизняного законодавства до норм ЄС в частині управління санітарними та фітосанітарними заходами (СФЗ), двосторонню торгівлю харчовими продуктами як стосовно доступу нових товарів на ринки, так і проблемні аспекти щодо вже відкритих для експорту та імпорту товарів.

На розгляді Верховної Ради знаходиться документ щодо підвищення простежуваності харчових продуктів – Володимир Лапа
16.11.2018 16:34

Наразі на розгляді Верховної Ради України знаходиться документ, що передбачає підвищення рівня простежуваності походження і переміщення харчових продуктів з метою забезпечення громадян безпечними харчовими продуктами. На цьому 14 листопада наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час конференції «Молочний бізнес 2018».

Привітання Володимира Лапи до Дня працівників сільського господарства
16.11.2018 15:11

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства

Фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у семінарі з метрології
16.11.2018 11:10

7-8 листопада 2018 року на базі Державного підприємства «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» пройшов семінар у сфері метрології, присвячений питанням регулювання в Європейському Союзі фасованих товарів та пляшок, що використовуються як мірні ємності, в якому взяли участь фахівці Департаменту захисту прав споживачів, Головних управлінь Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві.

Експорт зернових перевищив 16 млн тонн
15.11.2018 09:50

З початку поточного маркетингового року Україна експортувала понад 16 млн тонн зернових культур, зокрема, 8,7 млн тонн пшениці (у тому числі продовольчої – понад 5,2 млн тонн, фуражної – майже 3,5 млн тонн), ячменю – майже 3 млн тонн, кукурудзи – понад 4 млн тонн.

Інформація про результати внутрішньої перевірки
14.11.2018 14:44

У зв’язку виникненням суспільного резонансу через затримку овець, які раніше відправлялися на експорт до Турецької Республіки, та з метою перевірки дотримання вимог законів «Про ветеринарну медицину» і «Про жорстоке поводження з тваринами» Держпродспоживслужба провела внутрішню перевірку.

Володимир Лапа та посол Ірландії обговорили актуальні питання поглиблення співпраці в галузі торгівлі харчовими продуктами
14.11.2018 14:12

14 листопада поточного року Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа та Надзвичайний і Повноважний посол Ірландії в Чехії та в Україні за сумісництвом Чарльз Шіген обговорили актуальні питання торгівлі між Україною та Ірландією харчовими продуктами тваринного та рослинного походження, розвитку галузі сільського господарства в обох державах та проаналізували пріоритети політики аграрної галузі в обох державах

На Херсонщині відбувся семінар-навчання щодо державного контролю за обігом водних ресурсів та харчової продукції з них
12.11.2018 17:22

За ініціативи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на базі Новокаховського рибоводного заводу частикових риб пройшов семінар-навчання щодо державного контролю за обігом водних ресурсів та харчової продукції з них.

На Кіровоградщині Держпродспоживслужба та волонтери вакцинували проти сказу близько 100 безпритульних тварин
12.11.2018 16:47

10 листопада поточного року ветеринарні лікарі Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області спільно з громадською організацією «Щасливий пес» вакцинували проти сказу близько 100 собак та котів у притулку для тварин у м. Кропивницький.

Рекомендації щодо збереження насіння в зимовий період
12.11.2018 14:02

Збереження якості насіння, від збирання до використання, є одним із найважливіших завдань, що постають перед сільгоспвиробником. Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва управління контролю в сфері насінництва та розсадництва Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби рекомендує дотримуватись певних вимог до збереження насіннєвого матеріалу в зимовий період

Відображення результатів 1-10 (з 2598)
<< Перша < НазадСторінка:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10Вперед > Oстання >>