Про реєстрацію випадків захворюваності на ротавірусну інфекцію серед вихованців Будинку дитини у м. Миколаєві Миколаївської області

21.12.2016 12:50

За оперативною інформацією Головного управління Держпродспоживслужби у місті Миколаєві серед вихованців Будинку дитини з 8 по 20 грудня  2016 на гостру кишкову інфекцію захворіло 8 дітей. Випадки захворювання  зареєстровано в 5 групах із 11 наявних у дитячому будинку.

Захворілих дітей із попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт, середнього ступеню важкості» госпіталізовано до обласної інфекційної дитячої лікарні. За результатами лабораторного обстеження у 5-ти осіб підтверджено діагноз ротавірусної інфекції  (експрес-методом виділено антиген ротавірусу).

Держпродспоживслужбою у Миколаївській області розпочато проведення санітарно-епідеміологічного розслідування групового захворювання дітей. Фахівцями проводиться комплекс протиепідемічних заходів, проводяться лабораторні дослідження зразків  харчових продуктів, проб питної води, змивів змиви на патогенну та умовно-патогенну флору на харчоблоці. Проведено лабораторне обстеження працівників зазначеного закладу.

Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.

Питання перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби  у Миколаївській області.