На Волині внаслідок отруєння постраждало 22 особи

04.03.2017 13:48

За оперативним повідомленням ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області станом на 04.03.2017 внаслідок гострого отруєння, ймовірно парами невідомої хімічної речовини, у Лудинській  ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Лудин, Володимир-Волинського району, Волинської області постраждало 22 особи: 21 учень (5 і 8 класи) та вчителька.

При оперативному розслідуванні встановлено, що 03.03.2017 о 10:00  під час навчально-виховного процесу стан здоров’я учнів почав погіршуватися, з’явилися симптоми хімічного отруєння (біль в епігастрії, нудота, першіння в горлі), всі постраждалі навчаються на одному крилі приміщення школи.

03.03.2017 р. з 13:10 до 21:10 в дитяче відділення Володимир-Волинського ТМО в стані середньої важкості госпіталізовано 22 учні та вчителька (в терапевтичне відділення). У лікувально-профілактичних закладах постраждалим проведена дезінтоксикаційна терапія. Стан хворих задовільний.

У класах, де навчались діти, проведено наскрізне провітрювання, вологе прибирання, медичне спостереження за станом здоров’я учнів та працівників школи протягом наступних трьох днів.

З метою оперативного вияснення обставин хімічного отруєння учнів спеціалістами територіального управління Держпрдспоживслужби терміново направлені листи голові Володимир-Волинської райдержадміністрації, голові Устилузької об’єднаної територіальної громади, директору ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лудин щодо призупинення навчально-виховного процесу в даній школі з 06.03.2017 до з’ясування обставин виникнення групового отруєння та направлений лист до правоохоронних органів.

Розслідування триває. Ситуація перебуває на контролі ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області.