Михайло Лемак: Територіальні органи Держпродспоживслужба зареєструвала уже понад 4 тис. одиниць сільгосптехніки

14.03.2017 20:25

Станом на сьогодні територіальними органами Держпродспоживслужби зареєстровано понад 4 тис. одиниць сільгосптехніки. Про це повідомив начальник управління економічної діяльності Держпродспоживслужби Михайло Лемак під час засідання Ради Громадської спілки «Аграрний союз України», яке відбулося 14 березня 2017 р.

Михайло Лемак у своєму виступі зазначив, що Держпродспоживслужба у надзвичайно короткі терміни провела всі необхідні заходи, щоб відновити процес реєстрації сільгосптехніки у регіонах.

«Реєстрацію сільськогосподарської техніки офіційно та фактично територіальними органами розпочато 8 лютого 2017 року. За цей період зареєстровано вже більше 4 тис одиниць сільгосптехніки», - наголосив він.

Сьогодні, додав начальник управління, всі територіальні органи Держпродспоживслужби мають все необхідне для повноцінного виконання функцій з реєстрації сільськогосподарської техніки.

Довідково

Повноваження нагляду (контролю) у системі інженерно-технічного забезпечення покладено на  Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1051.