Фахівці Держпродспоживслужби прямо серед міста розповідали тернополянам як захистити свої права

17.03.2017 18:25

У рамках відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживача спеціалісти Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області на Театральному майдані обласного центру розповідали тернополянам та гостям міста про права споживачів, а також розповсюдили пам'ятки з корисними порадами у разі порушення їх споживацьких прав.

«Такі заходи спрямовані насамперед на профілактику виникнення конфліктів між продавцем товарів чи надавачем послуг, а також повинні розширити кругозір споживачів у своїх правах. Сьогодні ми спрямовуватимемо усі свої сили і ресурси на профілактичну роботу для підприємців та їх клієнтів», - зазначив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець.

Крім того, спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області прочитали лекції для студентів Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу про права людей на чисте повітря і про права відвідувачів закладів ресторанного бізнесу та закладів громадського харчування. Слухачі також мали змогу ознайомитися зі структурою Держпродспоживслужби, її структурними підрозділами і функціями.

У Тернопільській обласній науковій бібліотеці спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби у Тернопільській області розповіли студентам Тернопільського комерційного коледжу про права споживачів на безпечні продукти харчування.