До Всесвітнього дня захисту прав споживачів в Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини відбувся семінар-навчання щодо захисту споживачів

17.03.2017 19:03

15 березня з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів та відповідно до плану роботи в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання на тему «Державне забезпечення та захист споживачів».

У заході взяли участь керівники райдержадміністрацій та міськвиконкомів (на яких, до слова, покладено обов’язки щодо захисту прав споживачів), керівники Головного управління та управлінь Держпродспоживслужби в районах та містах, представники громадських організацій та ЗМІ.

В ході роботи семінару проаналізовано особливості формування та реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, ринкового нагляду, метрології та ціноутворення, а також основні підходи Європейської практики в даній галузі.

Окрім цього, детально висвітлено проблемні аспекти, що виникають при застосуванні законодавства щодо захисту споживачів та  відповідальності за порушення його норм.