Держпродспоживслужба та асоціація «Укрелектрокабель» домовилися про співробітництво

28.03.2017 11:23

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Українська асоціація «Укрелектрокабель» підписали Меморандум про співробітництво.

Від Держпродспоживслужби меморандум підписав Голова Служби Володимир Лапа, від Української асоціації «Укрелектрокабель» - Президент асоціації Анатолій Пушкар.

Реалізація меморандуму дозволить підвищити рівень захисту інтересів споживачів в Україні, конкурентоспроможність та якість вітчизняної продукції, створити сприятливе інвестиційне середовище та зміцнити експортний потенціал нашої держави.

Співпраця Держпродспоживслужби та Асоціації у рамках меморандуму сприятиме посиленню нагляду та контролю за виробництвом та обігом продукції, що у свою чергу забезпечить гідні умови для реалізації споживачами своїх прав на належну якість продукції, забезпечить належну якість продукції на споживчому ринку України.

«Наше співробітництво має на меті захистити українського громадянина від неякісного, а часто – небезпечного, товару, а наші підприємства – від недобросовісної конкуренції. Ми розраховуємо, що у результаті нашої роботи ми зможемо суттєво вплинути на зменшення продукції, яка не відповідає вимогам чинного законодавства», - наголосив Володимир Лапа після церемонії підписання.

За його словами, Держпродспоживслужба і Асоціація «Укрелектрокабель» об’єднають зусилля як щодо виконання загальнодержавних та регіональних програм, в тому числі програм захисту прав споживачів, так і щодо удосконалення законодавства у визначеній сфері з урахуванням міжнародного досвіду.

Як наголосив президент асоціації Анатолій Пушкар, окрема увага буде приділятися просвітницькій та роз’яснювальній роботі серед зацікавлених органів виконавчої влади, суб’єктів господарювання та населення.