В рамках україно-швейцарського проекту відбувся другий семінар з оцінки ризику для представників Держпродспоживслужби

19.07.2017 13:00

З 11 по 13 липня поточного року швейцарсько-український проект «Створення системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків у циклі виробництва та збуту молочних продуктів в Україні. Проект з безпечності молока» провів технічний семінар з підготовки представників Держпродспоживслужби щодо основних принципів оцінки ризиків у сфері охорони здоров'я тварин, людей та безпечності харчових продуктів.

Семінар відвідали представники основної групи з оцінки ризику (ветеринари, епідеміологи, лабораторні фахівці), фахівці центрального апарату Держпродспоживслужби і головних управлінь пілотних областей проекту, ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, інші зацікавлені особи.

Під час семінару учасники, які відвідали Швейцарію з робочим візитом, поділилися отриманими знаннями з іншими представниками групи. Основна частина семінару була присвячена проведенню реальної якісної оцінки ризику появи ентеротоксинів золотистого стафілококу у пастеризованому молоці, враховуючи шлях ризику розроблений під час першого семінару. Також учасники відпрацювали процес елісітації (синтезу) експертної думки, для чого використовували електронну систему голосування Ментиметр.

Наступним кроком проекту стане проведення аналізу отриманих результатів даного етапу та продовження оцінки ризиків.