Проект Twinning «Допомога у застосуванні СФС заходів у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» прозвітував про роботу у другому кварталі

20.07.2017 19:36

Під керівництвом Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи відбулося засідання координаційного комітету проекту Twinning «Допомога у застосуванні СФС (санітарних і фітосанітарних) заходів у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом».

За результатами зустрічі та обговорення сторонами було затверджено звіт роботи проекту з 1 квітня по 30 червня 2017 року  та погоджено план роботи на наступний період.

Партнерами проекту від держави-бенефіціара є Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, від ЄС – Державна продовольчо-ветеринарна служба Литовської Республіки та Інститут експериментальної зоопрофілактики регіонів Абруццо та Молізе ім. Дж.Капорале (IZSAM), Італія.

Мета проекту Twinning «Допомога у застосуванні СФС (санітарних і фітосанітарних) заходів у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» - надання допомоги органам влади України в зближенні та гармонізації СФС заходів з нормами ЄС, а також в імплементації  та реалізації законодавчої бази, що розширить можливості ведення торгівлі  з країнами ЄС для українських виробників харчових та сільськогосподарських продуктів.