Оновлена інформація щодо заходів реагування Держпродспоживслужби на виникнення спалахів у Закарпатській, Івано-Франківській та Львівській областях станом на 27.07.2017

27.07.2017 10:33

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби, кількість постраждалих на гостру кишкову інфекцію в туристично-відпочинковому комплексі «Сяйво Карпат» Івано-Франківської області збільшилась та станом на 27.07.2017 складає 36 осіб, у тому числі - 30 дітей. 

У Польському розвиваючому мовно-оздоровчому таборі «Білий орел» Львівської області кількість постраждалих на сьогодні складає 16 осіб, у тому числі - 14 дітей.

Кількість постраждали під час спалаху, який виник у готельно-розважальному комплексі «Чорна гора» Закарпатської області залишається без змін та складає 5 осіб, у тому числі - 4 дітей. 

За результатами обстежень зазначених закладів, проведених спеціалістами територіальних органів Держпродспоживслужби було виявлено численні порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, що ймовірно зумовили виникнення спалахів.

По кожному випадку було вжито адекватні до ситуації заходи реагування, а саме:

- винесено розпорядження про тимчасове призупинення діяльності закладів з поданням відповідної заяви до суду;

- складено протоколи про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та санітарного законодавства;

- надіслано приписи та пропозиції про усунення причин і умов, що сприяють вчиненню порушень санітарного законодавства;

- направлено матеріали до територіальних органів Національної поліції щодо порушення кримінальних справ та прокуратури.

Проведення комплексу протиепідемічних заходів триває.

Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби.