На Миколаївщині відбувся тренінг щодо застосування сучасного підходу інспектування на всіх етапах виробництва молочних продуктів

20.09.2017 15:02

У с. Коблево Миколаївської області Швейцарсько-український проект з безпечності молока провів тренінг для фахівців територіальних органів та Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області. Метою навчання було підвищення обізнаності щодо важливості застосування найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів, застосування сучасного підходу інспектування на усіх етапах виробництва молочних продуктів.

Участь у тренінгу взяли близько 30 учасників.

Теоретична частина тренінгу була зосереджена на особливостях впровадження найкращих практик, які використовуються для виробництва безпечного молока (відповідно до законодавства України і ЄС). Учасники поглибили знання щодо змін у системі контролю за безпечністю харчових продуктів, нових підходів до інспектування та застосування переліків питань (чек-листів) для перевірки.

Тренінг включав і практичну частину: використання розроблених переліків питань для інспектування пункту закупівлі молока і молочнотоварної ферми. З цією метою група відвідала пункт закупівлі молока в с. Малохове Березанського району та молочнотоварну ферму в с. Острівка Очаківського району.  Після практичного візиту учасники обговорили результати інспектування обох об’єктів, надали рекомендації до проектів переліків питань для перевірки.

За підтримку в організації та проведенні тренінгу команда Проекту висловлює вдячність начальнику  управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області Інні Дергач, начальнику Миколаївського міжрайонного управління Держпродспоживслужби Любові Галушко та начальнику Очаківської районної державної лікарні ветеринарної медицини Людмилі Ганус.