На весіллі на Київщині зафіксовано спалах гострої кишкової інфекції

09.08.2016 16:57

Держпродспоживслужба повідомляє про спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед відвідувачів ресторану «Вермонт ПАБ», які знаходилися на святкуванні весілля у м. Вишгород Київської області. Внаслідок спалаху постраждало 24 особи, в тому числі одна дитина до 15 років, 5 осіб у легкому стані відмовились від госпіталізації.

Із загальної кількості осіб, які перебували на весіллі (90), станом на 10.08.2016 в інфекційному відділенні Димерської районної лікарні в стані середньої важкості знаходиться 19 дорослих осіб.

За попередніми результатами розслідування встановлено, що виникнення спалаху захворювання  пов'язане із вживанням страв ресторану «Вермонт ПАБ».

З метою встановлення причин та умов, що призвели до виникнення спалаху та його ліквідації фахівцями територіальних органів Держпродспоживслужби взяли участь у проведенні санітарно-епідеміологічного розслідування спалаху. Для лабораторних досліджень відібрано зразки харчових продуктів, води, змиви, проведено обстеження персоналу ресторану.

Протиепідемічні заходи та лабораторні дослідження тривають.