Держпродспоживслужба та європейські експерти розробили інформаційну кампанію щодо ризиків використання фальсифікованих та нелегальних ЗЗР

26.10.2017 17:15

З 17 по 20 жовтня відповідно до робочого плану проекту Twinning фахівці чергової місії в рамках Компоненту 1 «Гармонізація законодавства України із законодавством ЄС у галузі засобів захисту рослин та залишків пестицидів» разом з представниками Держпродспоживслужби розробили план роботи інформаційної кампанії, яку буде проводити служба серед малих і середніх фермерських господарств по всій території України щодо ризиків і небезпеки, які пов’язані з використанням фальсифікованих та нелегальних засобів захисту рослин.

У заході взяли участь експерти Європейської Комісії: спеціаліст із зв’язків з громадськістю Державної служби захисту рослин Латвії Даце Удре та головний спеціаліст агрохімічного відділу, Державної служби з питань рослин, Міністерства сільського господарства Литви Юрґіта Жеменє.

Представники територіальних органів Держпродспоживслужби надали макети брошур про небезпечне використання фальсифікованих засоби захисту рослин.

Учасники дійшли висновку, що найбільшу увагу необхідно звернути на інформування сільгоспвиробників та громадськості щодо загрози, ризиків та наслідків застосування фальсифікованих пестицидів.

У роботі місії взяли участь представники Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FАО), Європейської Бізнес Асоціації для підтримки запланованої кампанії.