Фахівці Держпродспоживслужби та експерти ЄС обговорили боротьбу із незаконними засобами захисту рослин

11.12.2017 13:29

Відповідно до робочого плану проекту Twinning відбулась чергова місія експертів Європейського Союзу, у рамках якої були проведені зустрічі із спеціалістами Держпродспоживслужби щодо боротьби із обігом незаконних засобів захисту рослин (ЗЗР).

Місія була направлена на виконання діяльності пункту 1.8 «Розробка інформаційної кампанії, яку буде проводити інспекційна служба по всій території України серед малих і середніх фермерських господарств, щодо ризиків і небезпеки, які пов'язані з використанням фальсифікованих ЗЗР.

Експерти Європейського Союзу – менеджер з кадрів Державної служби захисту рослин Латвії Байба Браслиня та головний спеціаліст агрохімічного відділу, Державної служби з питань рослин, Міністерства сільського господарства Литви Юрґіта Жеменє разом із представниками Держпродспоживслужби розглянули макети брошур про небезпечне використання фальсифікованих засобів захисту рослин, які надали представники територіальних органів. Також обговорили та погодили створити на веб-сайті Держпродспоживслужби розділ "СТОП незаконні ЗЗР", який містить загальну інформацію про шкідливий вплив незаконних засобів захисту рослин.

Під час місії проведено декілька зустрічей з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FАО) та представниками Європейської Бізнес Асоціації для можливої підтримки запланованої кампанії щодо підвищення обізнаності серед малих та середніх фермерів щодо ризиків та небезпеки, пов'язаних із використанням фальсифікованих ЗЗР.