Уряд оптимізував перелік захворювань, профілактика, діагностика та ліквідація яких здійснюється за кошти бюджету

14.02.2018 16:15

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 14 лютого 2018 року прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів».

Документ розроблено з метою оптимізації переліку захворювань, профілактика, діагностика та ліквідація яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, а також з метою підвищення ефективності та своєчасності здійснення обов’язкових планових протиепізоотичних заходів, направлених на забезпечення контрольованої епізоотичної ситуації в Україні.

Зокрема, рішенням Уряду у згаданий вище перелік захворювань додано захворювання на нодулярний дерматит. Враховуючи ризики занесення нодулярного дерматиту на територію України, прийняття постанови дозволить оперативно здійснювати заходи з профілактики цього захворювання та недопущення його поширення.

Загалом, прийняття постанови сприятиме ефективному виконанню Держпродспоживслужбою покладених на неї повноважень та забезпеченню епізоотичного благополуччя.