Проект Twinning з наближення законодавства у сфері ЗЗР та здоров’я рослин підбив підсумки роботи за останній квартал

23.03.2018 12:43

Відбулося третє засідання Наглядової ради Проекту Твіннінг «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин і здоров’я рослин, поліпшення відповідних інспекційних та лабораторних служб».

Наглядова рада відбулася під керівництвом Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, та за участі фахівців Держпродспоживслужби, представників проекту Твіннінг та Мінагрополітики.

Учасники засідання підбили підсумки роботи проекту з грудня 2017 року по березень 2018 року та ухвалили квартальних звіт за проведену роботу.

Голова Держпродспоживслужби подякував представникам Проекту за продуктивну роботу. Він наголосив, що звітний період був для Проекту досить інтенсивним та ефективним. Він також висловив сподівання, що робота в рамках Проекту й надалі продовжуватиметься на належному рівні.

Постійний радник проекту Твіннінг Райвіс Гросбардіс поінформував присутніх про роботу над проектом закону «Про захист та карантин рослин». За його словами, на сьогодні за участю європейських експертів розроблений рамковий проект зазначеного закону, який уже найближчим часом буде поданий до Держпродспоживслужби для подальшого опрацювання.

Володимир Лапа при цьому закликав учасників процесу залучати до цієї роботи якомога ширше коло зацікавлених осіб з метою напрацювання збалансованого документа.

Крім того, під час засідання представники Проекту Твіннінг повідомили, що з квітня 2018 року буде розпочата інформаційна кампанія, спрямована на грамотне застосування легальних пестицидів. Інформація про початок кампанії та всі супровідні матеріали будуть розміщені як на сайті Держпродспоживслужби, так і на інформаційних ресурсах профільних асоціацій та інших партнерів Служби.

За результатами засідання прийнято рішення наступну Наглядову раду проекту зібрати 19 червня 2018 року.