Розпочинається інформаційна кампанія про ризики і небезпеку, які пов'язані з використанням фальсифікованих ЗЗР

26.03.2018 11:07

Відповідно до робочого плану проекту Twinning відбулась чергова місія експертів Європейського Союзу в рамках діяльності пункту 1.8. "Розробка інформаційної кампанії, яку буде розповсюджувати інспекційна служба по всій території України серед малих і середніх фермерських господарств, про ризики і небезпеку, які пов'язані з використанням фальсифікованих ЗЗР".

Протягом місії європейські експерти разом з представниками Держпродспоживслужби, науковцями, аграріями та громадськими діячами зняли відеоролик «СТОП НЕЛЕГАЛЬНІ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН».

У відеоролику висвітлена інформація щодо проблем безпеки, ризиків та наслідків пов’язаних із застосування фальсифікованих пестицидів, які завдають значної шкоди сільгоспвиробниками та всім споживачам кінцевої сільськогосподарської продукції, котрі стають заручниками і потенційними жертвами нелегальних засобів захисту рослин.

Творці ролика мали за мету змусити як професіоналів, так і аграріїв серйозно замислитись над проблемою підроблених засобів захисту рослин та допомогти зробити правильний вибір, тим самим подбавши про власне здоров’я й безпеку, здоров’я й безпеку своїх близьких та інших користувачів, й застерегти від помилкових кроків та марних втрат.

Відеоролик буде розміщено як на сайті Держпродспоживслужби, так і на інформаційних ресурсах профільних асоціацій.