Держпродспоживслужба та УЗА обговорили необхідність удосконалення законодавства, яке регулює експорт зернових водними шляхами

04.05.2018 09:59

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі з представниками Української зернової асоціації обговорив поточний стан експорту зернових, а також перспективи удосконалення вітчизняного законодавства із сертифікації зернових при експорті та їх транспортуванні річковими та морськими шляхами.

У зустрічі також взяв участь директор Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби Андрій Челомбітко.

Сторони обговорили іноземний досвід експортування зернових водними шляхами, зокрема – перевантаження його на інші судна у прибережних зонах та особливості видачі у даному випадку фітосанітарних сертифікатів.

Володимир Лапа наголосив, що Держпродспоживслужба готова до співпраці із бізнесом та відкрита до пропозицій стосовно спільного напрацювання змін до чинного законодавства.

Учасники домовилися, що кожна сторона проаналізує міжнародне законодавство у цьому питанні для прийняття подальших рішень.