Оперативна інформація щодо погіршення стану здоров`я серед учнів Дніпропетровської області

08.05.2018 16:44

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області у період з 8:00 до 8:45 08.05.2018 до медичного пункту середньої загальноосвітньої школа № 6 м. Новомосковська Дніпропетровської області зі скаргами на нудоту та тимчасову втрату свідомості звернулося 22 дитини.

Погіршення стану здоров`я дітей виникло під час перебування на урочистій лінійці.  

За результатами медичного огляду 18 дітям було встановлено діагноз: «Вегето-судинний пароксизм, сінкопе, легкий ступінь тяжкості».

Показань до госпіталізації цих дітей не встановлено.  

У 3-х дітей симптоми отруєння були відсутні, проте одну ученицю з діагнозом «Невротична реакція, стан після сінкопе, судомна готовність, середнього ступеню тяжкості» було госпіталізовано до дитячого відділення КЗ «Новомосковська центральна міська лікарня».

Навчально-виховний процес у закладі не призупинявся.

З метою встановлення причин та умов виникнення різкого погіршення стану здоров`я дітей фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та ДУ «Дніпропетровській обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться збір інформації та відбір зразків продукції, питної води, повітря тощо для лабораторних досліджень.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.