Презентовано сайт, де зібрана вся офіційна інформація про євроінтеграцію України

18.05.2018 18:18

             Напередодні Дня Європи в Україні Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе презентувала Євроінтеграційний інтернет-портал, на якому зібрана вся офіційна інформація про євроінтеграцію України.

Участь у презентації цього інформаційного ресурсу взяв Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, а також експортери та експерти у галузі євроінтеграції.

Із 6 загалом - дві компанії, які експортують продукцію із високою доданою вартістю до ЄС

«Показово, що із шести запрошених на цю презентацію експортерів товарів до ЄС двоє є представниками аграрної галузі, які постачають продукцію із високою доданою вартістю. Це докорінно руйнує міф про те, що євроінтеграція знищить українське сільське господарство», - відзначив Володимир Лапа під час панельної дискусії в рамках заходу.

Як наголосив Володимир Лапа, Держпродспоживслужба всіляко підтримує напрям євроінтеграції України та відкрита до співпраці у галузі наближення вітчизняного законодавства до норм ЄС та надалі готова підтримувати зусилля Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та проекту Association4U.