Україна та Узбекистан нарощують співробітництво в галузі тваринництва

22.05.2018 11:23

Під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої та за участю директора Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Бориса Кобаля відбулася зустріч з делегацією Республіки Узбекистан, яку очолив Надзвичайний і Повноважний Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв.

Сторони обговорили стан та перспективи співробітництва між Україною та Узбекистаном, зокрема, в галузі тваринництва.

Під час зустрічі заступник Міністра Ольга Трофімцева відзначила зростання показників експорту української продукції з України на узбецький ринок, тому наразі надзвичайно важливо зберегти цю позитивну динаміку та розвивати двосторонні торгово-економічні відносини між країнами.

У свою чергу Посол Республіки Узбекистан в Україні наголосив, що його країна зацікавлена в експорті племінної великої рогатої худоби з України до Узбекистану.

Як зауважив Алішер Абдуалієв, в Узбекистані зараз спостерігається тенденція до нарощування поголів’я ВРХ, тому  необхідно всіляко сприяти у питанні експорту української племінної ВРХ на ринок Узбекистану.

Крім того, узбецька сторона  підкреслила надзвичайну зацікавленість  у взаємному розвитку спільних наукових розробок у галузі племінних (генетичних) ресурсів.

Сторони домовилися підтримувати постійний діалог та розвивати подальшу співпрацю.