Проект ЄС із вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні прозвітував про роботу за останні півроку

25.05.2018 11:50

24 травня під головуванням Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи відбулося IX засідання Наглядової Ради Проекту ЄС із вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні. За результатами засідання було схвалено звіт про діяльність Проекту за період з 1 жовтня 2017 р. – 31 березня 2018 р. та обговорено план роботи на наступне півріччя.

У зустрічі взяли участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, керівник сектор «Сільське господарство» Представництва ЄС в Україні Крістіан Бен Хелл, керівник Проекту ЄС Тоні Віл, генеральний директор директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОЗ Ірина Литовченко, головний експерт Проекту ЄС Зоран Станкович, експерти Проекту та представники Держпродспоживслужби.

Володимир Лапа відзначив ефективну співпрацю Держпродспоживслужби та Проекту і окремо наголосив на результатах роботи, серед яких – схвалення Закону «Про безпечність та гігієну кормів» №2845, розробленого спільно фахівцями Служби та Проекту, пілотне впровадження ІТ системи на у Київській області тощо.