Інформація щодо виявлення карантинних організмів при проведенні фітосанітарного моніторингу за період з 26.05.2018 р. по 31.05.2018 р.

01.06.2018 17:06

З метою встановлення фітосанітарного стану території країни фітосанітарні інспектори проводять фітосанітарний моніторинг сільськогосподарських і лісових угідь, місць зберігання і переробки рослин та рослинної продукції, пунктів карантину рослин і прилеглої до них території.

Так при проведенні моніторингу старих вогнищ карантинних організмів фітосанітарними інспекторами виявлено обмежено поширені в Україні карантинні організми:

- Рак картоплі – (Synchytrium endobioticum (Schilbersky) Percival) в Чернівецькій області (1-му районі) на площі 0,6 га.

- Золотиста картопляна нематода – (Globodera rostochiensis (Wollenweber) Behrens) в Тернопільській області (2-х районах) на площі 4,36 га.

Актами обстеження на встановлення фітосанітарного стану засвідчено факт виявлення карантинних організмів, а також визначено заходи по знищенню цих шкідливих організмів та порядок переміщення об’єктів регулювання в карантинних зонах та за їх межі.