Інформація щодо виявлення карантинних організмів при проведенні фітосанітарного моніторингу за період з 21.06.2018 р. по 27.06.2018 р.

27.06.2018 13:44

Для встановлення фітосанітарного стану території країни фітосанітарні інспектори проводять фітосанітарний моніторинг сільськогосподарських і лісових угідь, місць зберігання і переробки рослин та рослинної продукції, пунктів карантину рослин і прилеглої до них території.

За останній тиждень при проведенні моніторингу та інвентаризації старих вогнищ карантинних організмів фітосанітарними інспекторами виявлені обмежено поширені в Україні карантинні організми:

- Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.):

в Закарпатській області, Берегівському, Виноградівському, Свалявському, Перечинському, Тячівському районах та м. Ужгород на площі 0,813 га. Загальна площа обстежень склала 76,2 га.

- Золотиста картопляна нематода (Globodera rostochiensis (Wollenweber) Behrens):

в Чернігівській області, Городнянському районі на площі 0,15 га. Загальна площа обстежень склала 0,15 га.

Актами обстеження на встановлення фітосанітарного стану засвідчено факт виявлення карантинних організмів, видані розпорядження на застосування фітосанітарних заходів для їхнього знищення, а також визначено порядок переміщення об’єктів регулювання в карантинних зонах та за їх межі.