На Херсонщині Держпродспоживслужба, Укртрансбезпека та Нацполіція підписали тристоронню Угоду про співпрацю

27.06.2018 14:40

У Херсонській області відбулося підписання Меморандуму щодо посилення взаємодії та співпраці між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області, Чорноморським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки та управлінням патрульної поліції в Херсонській області.

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Сергій Шевченко наголосив, що тільки спільними діями, системно, крок за кроком можна досягти поставленої мети: дотримання чинної нормативно-правової бази всіма суб’єктами господарювання заради збереження головної цінності країни – здоров’я і життя її громадян.

Підписанню документа передувала кропітка аналітична робота. Ґрунтуючись на отриманій інформації, робоча група, до складу якої увійшли і представники Укртрансбезпеки і патрульної поліції Херсонщини, розробили і узгодили низку спільних заходів.

Так, передбачається, що спільна робота буде проводитися за двома найбільш уразливими напрямками: контролем за переміщенням вантажів з харчовими продуктами та підконтрольними Держпродспоживслужбі об’єктами. На двох стаціонарних постах виїзду-в’їзду до обласного центру планується запровадити спільне чергування представників контролюючих служб разом з патрульною поліцією. Це дасть змогу вести контроль за супровідними документами, вантажем, станом автотранспортного засобу і дотриманням правил дорожнього руху, що є особливо актуальним у літній період, коли вантажоперевезення автотраспортом найбільш активні.

Другий напрямок – проведення спільних рейдів з протидії стихійній торгівлі харчовими продуктами, упорядкування торгівлі та контроль за обігом харчових продуктів на теренах області. Мета таких рейдів – працювати на упередження аби не допустити виникнення спалахів кишкових захворювань і отруєнь. Для Херсонщини як рекреаційної зони це питання є надзвичайно актуальним.