Про спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед осіб, які відпочивають у готелі «Водоспад» м. Яремче Івано-Франківської області станом на 12.07.2018 року

12.07.2018 18:44

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, 11.07.2018 року зареєстровано спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію серед осіб, які відпочивали у готель «Водоспад» м. Яремче Івано-Франківської області.

До Яремчанської міської лікарні 11.07.2018 року за медичною допомогою із розладами травлення та температурою звернулося 11 дітей. Після огляду лікарем 6 дітей з легкою формою перебігу захворювання призначено амбулаторне лікування, 5 дітей з попереднім діагнозом «Гострий гастроентероколіт» направили в інфекційне відділення. Стан хворих розцінюється як задовільний середнього ступеню важкості.

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювань Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській 11.07.2018 проведело санітарно-епідеміологічне обстеження готелю «Водоспад» та ресторану «Ватаг» із відбором проб харчових продуктів, води та змивів з обладнання харчоблоку для лабораторного дослідження (в роботі).

У ході епідрозслідування встановлено, що на відпочинок до готелю «Водоспад» 02.07.2018 року прибула група відпочиваючих у кількості 79 осіб, з яких 65 дітей до 15 років із міст Київ, Одеса та Харків. Організатором відпочинку в м. Яремче є ГО «Мар’ям» О.Френдак. Харчування здійснювалося в ресторані «Ватаг», підприємець Федорчук В.Р.

У ході проведення перевірки харчоблоку ресторану «Ватаг» виявлено ряд порушень вимог санітарного законодавства, у зв’язку з чим

- адміністрації готелю «Водоспад» та ресторану «Ватаг» направлено припис по усуненню виявлених недоліків;

- тимчасово припинено харчування в ресторані «Ватаг»;

- зобов’язано забезпечити дітей бутильованою питною водою гарантованої якості;

- зобов’язано зареєструвати об’єкт - готель «Водоспад» як оператора ринку та закладу, що проводить відпочинок дітей.

На об’єкті виникнення спалаху проведено санітарно-освітню роботу щодо недопущення виникнення захворювань на гострі кишкові інфекції.

Протиепідемічні заходи тривають.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.