Інформація про проведену роботу в сфері насінництва та розсадництва терорганів Держпродспоживслужби з 09.07-13.07.2018

16.07.2018 12:35

Проведена роз’яснювальна робота серед 185 суб’єктів насінництва та розсадництва, сільськогосподарських виробників, реалізаторів насіння та споживачів, підготовлено 7 статей у друкованих ЗМІ, 1 виступ на телебаченні, 16 статей опубліковано на офіційних веб-сайтах.

Разом з тим, спеціалісти відділів у сфері насінництва та розсадництва терорганів Держпродспоживслужби беруть активну участь у навчаннях, нарадах, семінарах та днях поля тощо.

Спеціалісти відділу нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Вінницькій області взяли участь у науково-виробничому семінарі на тему: «Підготовка та проведення жнив – 2018 на Вінниччині», який відбувся 10 липня 2018 року в Вінницькій області, Оратівському районі, смт. Оратів, ТОВ «Агробуд».

Начальник відділу нагляду (контролю) в сфері насінництва та розсадництва Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Декаленко В.В. взяв участь у загальнообласному святі першого снопа – «ЗАЖИНКИ-2018», яке відбулося 10 липня на полі сільськогосподарського товариства «ЛНЗ-Агро» в Шполянському районі, село Мар’янівка.

Позапланові заходи нагляду (контролю) за цей період не проводилися.