Оновлена інформація про спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію через вживання шаурми, у столиці

06.08.2018 12:29

Станом на 06.08.2018 за оперативними даними ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві та Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" кількість захворювання на гостру кишкову інфекцію пов'язаних із вживанням шаурми становить 93 випадки.

Основні випадки фіксувалися в таких районах: м. Дарниця, "Річковий Порт" на Поштовій площі у Подільскому районі, м. Харківська, м. Лісова, проспект Оболонський, 20-А.

У всі торгові точки неякісні продукти поставляв один суб'єкт господарювання, що здійснював реалізацію шаурми. На сьогодні його діяльність припинена.

У зв’язку із масовим отруєнням і задля попередження випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві проводить моніторинг всіх торгових точок продажу вуличної їжі із залученням спеціалістів Державної служби праці України, Головного управління Національної поліції, Управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва.

При виявленні порушень санітарних правил і норм будуть вживатися заходи реагування та порушуватися кримінальні провадження.