Володимир Лапа: За ІТ технологіями – майбутнє і агросектору, і державного управління

05.10.2018 11:50

ІТ технології є майбутнім як для агросектору, так і державного управління. І Держпродспоживслужба, у свою чергу, працює над впровадженням діджітал технологій у свою діяльність. На цьому наголосив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа 4 жовтня 2018 року під час відкриття першої в Україні Digital Innovation Lab (Лабораторії цифрових інновацій) компанії Syngenta в Києві.

Володимир Лапа відзначив, що наразі в Держпродспоживслужбі впроваджено електронний документообіг на рівні центрального апарату та територіальних органів Служби.

«Серед нагальних пріоритетів Служби є впровадження електронних систем, розробка яких наразі відбувається за підтримки європейських партнерів. Ми сподіваємося на їх реальне впровадження в роботу Держпродспоживслужби впродовж наступного року», - наголосив Володимир Лапа.

Також Голова Держпродспоживслужби взяв участь в панельній дискусії щодо перспектив розбудови сучасних ІТ-агротехнологій в Україні та підвищення конкурентоспроможності вітчизняних сільгоспвиробників на світових ринках.

Digital Innovation Lab (Лабораторії цифрових інновацій) є шостою в глобальній мережі лабораторій цифрових інновацій компанії Syngenta. За напрямом цифрових розробок та лабораторій компанія за останні півтора року запровадила 5 аналогічних проектів у США, Китаї, Індії, Сінгапурі та Великій Британії.