Ситуація із забезпечення населення безпечною продукцією в зоні евакуації на Чернігівщині контрольована - Держпродспоживслужба

09.10.2018 13:23

Держпродспоживслужба контролює ситуацію щодо забезпечення якісними та безпечними харчовими продуктами населення, яке евакуйоване із зони вибухів в Ічні на Чернігівщині.

Представники Держпродспоживслужби Чернігівщини увійшли до складу оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася в області через пожежу і вибухи на 6-му арсеналі в Ічні.

У зв’язку із вибухами в регіоні в обласному та районних управліннях Держпродспоживслужби здійснюється цілодобове чергування для забезпечення оперативного реагування на можливий розвиток ситуації.

Також в області вживаються заходи контролю за постачанням харчових продуктів та дотриманням необхідних санітарно-гігієнічних вимог.

Спеціалісти Чернігівської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби здійснюють відбір зразків питної води для проведення лабораторних досліджень.

«Обстановка поблизу Ічні на Чернігівщині, де вибухають склади боєприпасів, постійно міняється, однак ми працюємо гнучко та оперативно реагуємо на розвиток подій. Цю ситуацію я контролюю особисто», - наголосив начальник управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен.