Проект Twinning з наближення законодавства у сфері ЗЗР та здоров’я рослин підбив підсумки роботи за квартал

15.03.2019 17:52

Відбулося восьме засідання Наглядової ради Проекту Твіннінг «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин і здоров’я рослин, поліпшення відповідних інспекційних та лабораторних служб».

Засідання наглядової ради відбулося під головуванням Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та за участі представників  Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Мінагрополітики та  Держпродспоживслужби, а також представників проекту Твіннінг від Європейської сторони.

У ході засідання учасники ухвалили протокол сьомого засідання Наглядової ради.

Постійний радник проекту Райвіс Гросбардіс представив короткий огляд роботи за звітний період,  що було відображено у презентації Квартального звіту 8.

Менеджер проекту Юрген Руммель представив учасникам засідання фінансовий звіт за 8-й квартал.

Учасники зустрічі обговорили питання стосовно діяльності Проекту відповідно до кожного з компонентів.

Постійний радник Проекту презентував план роботи на наступний квартал.

Голова Держпродспоживслужби подякував всім фахівцям Проекту за інтенсивну та продуктивну роботу.

Також Володимир Лапа висловив сподівання, що робота в рамках Проекту й надалі буде відбуватися на належному рівні з метою досягнення головних завдань Проекту.

Учасники також обговорили хід спільної роботи над проектом закону України «Про захист та карантин рослин» та окреслили завдання для подальшої співпраці у даному напрямку.