Оперативна інформація щодо випадків отруєння населення небезпечним фальсифікованим алкоголем станом на ранок 6 жовтня 2016 року

06.10.2016 11:02

За оперативними повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області станом на 9:00 6 жовтня 2016 року кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим небезпечним алкоголем збільшилась на 3 осіб. Кількість випадків отруєння збільшилась у Харківському районі (с. Високий -1 особа, м. Мерефа - 2 особи). Загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю у Харківській області становила – 85, із них померло 38 мешканців області. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області у 26 померлих виявлено метиловий спирт.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (сумарна кількість випадків отруєнь по цим областям становить - 19, з них завершились летально -13), а саме:

Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, померла 1 особа;

Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло;

Луганська область:(м. Рубіжне): отруїлося та померло - 2 особи;

Миколаївська область( м. Миколаїв): отруїлося та померло - 5 осіб;

Згідно з повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за результатами судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол.

Усього в країні станом на 9:00 6 жовтня 2016 року в країні зареєстровано 104 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, із них завершились летально – 51.