Ускладнень санітарно-епідемічної ситуації під час паломництва хасидів до м.Умань не зареєстровано

07.10.2016 12:56

Завершилося святкування іудейського Нового року Рош ха-Шана в м. Умані і основна маса паломників – хасидів від’їхала, а в місті залишилось біля 2 тисяч прочан.

Під час святкування Умань відвідало понад 30 тис. паломників із 20 країн світу. Найбільша кількість прочан прибула з Ізраїлю, США, Франції, Канади, а також з Аргентини, Великобританії, Німеччини, Швеції, Мексики, Бельгії, Бразилії, Чехії, Польщі, Північної Ірландії, Румунії, Індії.

Фахівцями Управління Держпродспоживслужби в Умані здійснювався щоденний моніторинг інфекційної захворюваності в місті та серед прочан та проводились щоденні перевірки утримання території святкування, дотримання санітарного законодавства  в закладах торгівлі та ресторанного господарства, наметових містечках. Ускладнень санітарно-епідемічної ситуації під час підготовки та проведення святкування не зареєстровано.

Результати організації та здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду під час святкування зазначеного заходу було заслухано в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Черкаській області 06.10.2016 на нараді з керівниками відділів державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства територіальних органів Держпродспоживслужби в містах та районах.