Представники Держпродспоживслужби та Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп. обговорили питання співпраці

10.05.2019 16:56

10 травня 2019 року фахівці Держпродспоживслужби та представники компанії Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп. обговорили питання співпраці та подальшого обміну досвідом.

Від Держпродспоживслужби на зустрічі були присутні завідувач Сектору дистанційного навчання Наталія Костіна.

Компанію Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп., яка виконавцем в рамках Програми зменшення біологічної загрози, що виконується як частина співпраці між Урядом України та Сполучених Штатів Америки, представляли менеджер з питань біоспостереження та науково-дослідницької діяльності «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп.»/Метабіота Девід Мустра, менеджер з тренінгів та операційної діяльності «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп.» Бен  Брінгарднер, адміністратор з організації навчального процесу та ведення онлайн платформи «Блек енд Вітч Спешиал Проджектс Корп.» Катерина Дишлюк.

У ході зустрічі учасники окреслили перспективи наукової співпраці, модернізації стратегій навчання та підвищення професійної компетентності лікарів ветеринарної медицини, лабораторних працівників у сфері біобезпеки та біозахисту зокрема застосування електронних навчальних курсів для діючих ветлікарів, лабораторних працівників в рамках підвищення професійної компетентності.

Також відбулося обговорення можливості більш широкого використання платформи для навчального порталу в рамках Програми зменшення біологічної загрози «Українська наукова ініціатива та розвиток» (Ukrainian Scientific Engagement & Advancement).