На Запоріжжі фахівці Держпродспоживслужби провели майстер-клас для школярів

13.05.2019 17:59

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області у рамках проектного дня Healthy lifestyle (зі здорового способу життя) провели для учнів Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №77 майстер-клас на тему: «Топ-10 прав покупців».

Захід проводився з метою ознайомлення  школярів з їхніми правами  щодо захисту від придбання неякісних та небезпечних товарів, послуг, шляхів отримання компенсації в  разі придбання товарів низької якості чи незадовільних послуг.

Фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області детально ознайомили учнів з основними правами та обов’язками споживачів та звернули увагу на недопустимість купівлі товарів в місцях стихійної торгівлі.

Також під час обговорення фахівці Держпродспоживслужби та учні розглянули питання необхідності здачі своїх речей до комірок супермаркету, можливості візиту до магазину з домашніми тваринами. Діти отримали відповіді на питання, що робити і куди звернутися, якщо термін придатності у придбаного товару закінчився та як довести, що товар придбаний саме в цьому магазині.

Наприкінці зустрічі діти зазначили, що було цікаво та пізнавально, а з отриманими знаннями вони поділяться з друзями та рідними.