Спеціалісти Прикарпаття пройшли фінальне тестування за результатами дистанційного навчання з комплексу виробничих питань

13.06.2019 14:09

12 червня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулось підсумкове тестування, що стало завершальним етапом дистанційного навчання спеціалістів Головного управління із комплексу виробничих питань.

Знання учасників навчання було оцінено за наступними тематичними блоками:

- державний контроль діяльності операторів ринку відповідності вимогам законодавства про харчові продукти, корми, здоров’я та благополуччя тварин;

- державний нагляд і контроль за дотриманням законодавства в галузі бджільництва;

- важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів.

Участь у фінальному тестуванні в якості експертів взяли представники Держпродспоживслужби Наталія Костіна та Віктор Євтушик.

Усі учасники навчання успішно склали тести та отримають відповідні сертифікати.

Зазначимо, що зараз на прикладі двох пілотних областей – Полтавської та Івано-Франківської – відпрацьовується механізм проведення тестувань за результатами проходження курсу дистанційного навчання на базі територіальних органів. У рамках пілотного проекту також вивчаються технічні можливості головних управлінь Служби для таких цілей, вивчаються системні проблеми та розробляються шляхи їх вирішення. У майбутньому, у разі необхідності, тестування спеціалістів Держпродспоживслужби за підсумками дистанційного навчання будуть проводитися не лише на базі центрального апарату, але й конкретного територіального органу.

Такий підхід дозволить зекономити бюджетні кошти на відрядження слухачів навчальних курсів дистанційного навчання до м. Києва для проведення фінального тестування та забезпечити навчання спеціалістів Держпродспоживслужби практично без відриву від виробничого процесу.

Нагадаємо, що на початку червня у Полтаві стартував пілотний проект зі складання фінального тестування за результатами дистанційного навчання на базі двох пілотних областей - Полтавської та Івано-Франківської.