Спеціалісти Держпродспоживслужби отримали почесні відзнаки з нагоди Дня працівників ветеринарної медицини

09.08.2019 15:01

Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа, заступник Голови Ольга Шевченко, директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Борис Кобаль та голова Профспілки Держпродспоживслужби Наталія Костіна привітали співробітників Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів професійним святом – Днем працівників ветеринарної медицини.

Під час урочистостей вони підкреслили, що відзначення цього дня на державному рівні є належною оцінкою компетентності, високого фахового рівня та досягнутих результатів працівників ветеринарної медицини.

Спеціалісти-ветеринари під час заходу отримали багато слів вдячності за самовіддану працю, вірність обраній за покликанням серця професії, а також щирих побажань щастя, достатку, процвітання, успіхів у здійсненні планів, творчої наснаги та невичерпної енергії у справі  служіння людям і рідній Україні.

Під час урочистостей кращим працівникам були вручені почесні грамоти та подяки від Голови та Профспілки Держпродспоживслужби.