Фахівці Держпродспоживслужби та науковці підбили підсумки роботи Державної фармакологічної комісії ветеринарної медицини за 2019 рік

21.12.2019 10:16

19 грудня 2019 року на базі Державного науково-контрольного інституту біотехнології і штамів мікроорганізмів відбулося засідання Державної фармакологічної комісії ветеринарної медицини, участь у якому взяли – директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Борис Кобаль, заступник директора департаменту – начальник управління безпечності харчових продуктів та кормів Ольга Семенчук, начальник управління здоров’я та благополуччя тварин Микола Сонько, представники державних контрольних інститутів, наукових закладів, науковці.

У ході засідання учасники заходу підбили підсумки роботи Державної фармакологічної комісії ветеринарної медицини за 2019 рік. Зокрема  було зазначено, що впродовж 2019 року члени комісії провели 4 спільних засідання, 8 засідань секції ветеринарних препаратів та кормових добавок, а також 4 засідання секції імунологічних препаратів. Окрім того за поточний рік комісією розглянуто 3093 реєстраційних матеріалів, рекомендовано до державної реєстрації 1184 ветеринарні препарати, корми та кормові добавки, до перереєстрації – 783, а також внесені зміни до 522 реєстраційних досьє. 

Також під час обговорення результатів роботи Державної фармакологічної комісії ветеринарної медицини учасники заходу відмітили, що протягом 2019 року особливу увагу члени комісії приділили забезпеченню галузі тваринництва якісними ветеринарними препаратами вітчизняних виробників, так ветеринарних препаратів, кормів та кормових добавок вітчизняного виробництва зареєстровано більше ніж у два рази у порівняні з зарубіжними  виробниками.

На завершення учасники заходу розглянули питання належної практики дистрибуції ветеринарних препаратів, стан епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в Україні та шляхи впливу на неї, а також обговорили пріоритетні напрямки роботи на наступний рік.