На Черкащині люди літнього віку можуть купувати продукти у визначений час

26.03.2020 10:24

На засіданні штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, що діє в області, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Черкащини внесли ініціативу запровадити систему продажу продуктів для людей літнього віку в закладах торговельних мереж у визначений час. Це забезпечить додатковий захист старшого покоління від небезпеки захворювання на коронавірусну інфекцію.

Відтак, уже з 26 березня  люди літнього віку матимуть змогу купувати продукти з 9 до 10 години ранку в маркетах мереж «Деликат», «Гранд Маркет», «Сільпо», «Molli» «Citi market», «АТБ», «Абсолют». Власники цих торговельних мереж погодилися на пропозицію Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області. Поступово долучаються до цієї ініціативи і у районах.

Нагадаємо, саме люди літнього віку – у групі ризику. Вони найбільш уразливі до зараження коронавірусом й виникнення важких ускладнень хвороби. Встановлені часові межі мінімізують їхні контакти. Така модель профілактики поширення коронавірусу використовується у країнах Західної Європи та засвідчила свою ефективність.