На Закарпатті фахівці Держпродспоживслужби моніторять стан дотримання карантинних заходів

07.04.2020 11:02

На Закарпатті в умовах карантину стан дотримання обмежувальних заходів  постійно моніторять фахівці міських та районних управлінь (відділів) Головного управління Держпродспоживслужби області.

Так, за попередній тиждень були проведені такі обстеження на 1358 об’єктах. Також посадовці Головного управління Держпродспоживслужби здійснюють контроль за виконанням дезінфекції транспортних засобів і приміщень. За вказаний період були перевірені загалом понад 2250 об’єктів.

Наприклад у Хусті головний спеціаліст відділу дотримання санітарного законодавства Хустського районного управління минулого тижня здійснила моніторинг забезпечення профілактичних та протиепідемічних заходів на 36 об'єктах торгівлі і виявила понад 20 різних порушень, на обов’язкове усунення яких підприємцям були надані відповідні приписи.

Водночас у всіх районах Закарпаття триває інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення. Також фахівці Головного управління обстежили багато закладів різних форм власності у районних центрах та інших населених пунктах Закарпаття, відповідно до переліку, визначеного Закарпатською обласною державною адміністрацією, а це хостели, готелі, гуртожитки тощо, які можуть бути перепрофільовані для тимчасової обсервації (ізоляції).