5908 приписів та 14 протоколів - результат моніторингових обстежень ринків, продмагазинів та закладів громадського харчування на Вінниччині

07.04.2020 11:50

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області постійно проводять активну роз'яснювальну роботу та контроль за дотриманням протиепідемічних заходів суб'єктами господарювання.

Також спільно з представниками Національної поліції проводяться моніторингові обстеження ринків, продовольчих магазинів, магазинів побутової хімії, аптек та інших об'єктів критичної інфраструктури щодо дотримання обмежувальних заходів та виконання основних профілактичних та протиепідемічних рекомендацій.

Станом на 06 квітня 2020 року фахівці міських та районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (самостійно або комісійно з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування) провели 5005 моніторингових обстежень на предмет дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів.

Окрім того, за результатами проведених обстежень, керівникам вищезгаданих закладів складено 5908 приписів з основними профілактичними та протиепідемічними заходами, обов’язковими до виконання в період епідеміологічного ускладнення.

Хотілося зазначити, що у випадках злісного ухиляння від виконання протиепідемічних заходів, інформуються органи Національної поліції для складання адміністративного протоколу. Сума штрафу для фізичних осіб становить від 17 до 34 тисяч гривень, для юридичних - до 170 тисяч гривень.