На Хмельниччині оштрафовано суб’єкта господарювання за фальсифікацію молочної продукції

08.04.2020 16:36

З 18 по 24 березня 2020 року спеціалісти Старокостянтинівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області провели позаплановий захід державного нагляду (контролю) стосовно діяльності ДП «Старокостянтинівський молочний завод».

Підставою стало звернення Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області щодо виявленої невідповідності вимогам ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови» зразків масла, виробництва ДП «Старокостянтинівський молочний завод», а саме вміст немолочного жиру.

За результатами позапланової перевірки державними інспекторами складено акт, протокол та вручено оператору ринку припис щодо усунення виявлених недоліків.

06 квітня 2020 року Головним державним інспектором Хмельницької області розглянуто та винесено постанову №20 про накладання адміністративного стягнення, відповідно до статті 65 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Наголошуємо, що згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку відповідають за виконання вимог законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів у межах діяльності, яку вони здійснюють.