Фахівці Держпродспоживслужби провели онлайн-семінар щодо удосконалення методів державного нагляду (контролю) у сфері ціноутворення

30.06.2020 17:48

30 червня 2020 року Управлінням контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби було організовано та проведено семінар в форматі відеоконференції на тему: «Удосконалення методів державного нагляду (контролю) у сфері державного регулювання цін».

У заході взяли участь посадові особи Управління контролю за регульованими цінами Держпродспоживслужби та фахівці головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та м. Києві, які відповідають за здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

У процесі фахового обговорення теоретичних та практичних аспектів діяльності особлива увага була приділена питанням здійснення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання порядку декларування цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Крім того обговорювались найбільш ефективні шляхи здійснення постійного контролю за формуванням, встановленням та застосуванням державних регульованих цін на лікарські засоби та тарифів у сфері житлово-комунальних послуг.

До порядку денного семінару було також включено питання щодо вдосконалення методів державного контролю та належного розгляду звернень громадян з метою захисту їх законних прав.

Захід проводився у форматі інтерактивного спілкування, учасники семінару ділилися досвідом роботи, знайомилися з законодавчими новинками у сфері державного нагляду (контролю) та отримували практичні рекомендації щодо виконання посадових обов’язків.