У Запорізькій області зовнішнє незалежне оцінювання пройшло без епідеміологічних ускладнень

17.07.2020 11:50

Сумісними зусиллями обласної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, керівниками загальної середньої, професійної освіти були створені безпечні умови у пунктах проведення ЗНО з дотриманням рекомендацій щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання/вступних випробувань, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України № 24 від 21.05.2020 року.

З початку червня розпочав свою роботу  регіональний координаційний центр з питань підготовки, організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання/вступних випробувань, склад якого затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації. Членами центру за участю Держпродспоживслужби відпрацьована процедура здійснення моніторингу за дотриманням протиепідемічних заходів в пунктах тестування.    

На території області Головним управлінням Держпродспоживслужби в Запорізькій області було створено 8 груп, до складу яких увійшли представники Департаментів освіти та охорони здоров’я та 17 спеціалістів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Усього перевірено 61 пункт тестувань напередодні початку кожної сесії ЗНО. Зауваження, що надавались відповідальним особам закладів освіти в ході проведення моніторингу щодо дотримання протиепідемічних заходів, усувались безпосередньо під час здійснення заходу. Випадків захворювань на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед учасників та залучених осіб на зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року в Запорізькій області не зареєстровано. Завершення основної сесії  проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбулося 15.07.2020 року, попереду вступна кампанія.