Лілія Стиренко: Держава і університети мають стати партнерами у розвитку соціальної реклами

18.11.2016 20:43

Держпродспоживслужба зацікавлена розвивати співробітництво з вищими навчальними закладами за рядом напрямків, у тому числі у питанні формування такого культурного феномену, як соціальна реклама. На цьому наголосила т.в.о. заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Лілія Стиренко під час 12-го Українського студентського фестивалю реклами в Київському національному торговельно-економічному університеті.

«Держпродспоживслужба зацікавлена у вашій роботі, і нам варто поглиблювати співпрацю з навчальними закладами. Особливо цікавою може бути спільна діяльність у формуванні нової культури виробництва і споживання соціальної реклами», - зазначила Лілія Стиренко.

За її словами, соціальна реклама є надзвичайно важливим напрямком у сфері суспільних комунікацій і покликана формувати нові соціальні цінності, впливаючи на громадську думку щодо здорового способу життя, соціального захисту, дотримання правил безпеки, захисту прав людини, охорони навколишнього середовища тощо.